Tesettürlü Kadınlar için Tatil Bavulu

Tesettürlü-Kadınlar-için-Tatil-Bavulu

Önümüzde gezi planımız arkadaşım ile otururken ben yeniden göreceğim sürpriz şehrin özlemi ile şuradaki mekanda kahve içeriz, bu otelde kalabiliriz diye heyecanımı dışa vuruyordum. Hatta zamanında Budapeşte Deák Ferenc Square’de bir banka oturmuş yazdığım yazıların olduğu defterin sayfalarını karıştırırken arkadaşım hangi bavulumu götürsem sence diye sordu. Benim seyahatlerimin en güzel yanı ise bir sırt çantasına sığabiliyor olmam. Ben bavul mu diye zihnim ile boğuşurken arkadaşım yetmez ama orta boy iyidir diye sesli düşündü. Gülümsedikten sonra elbette bir sırt çantası yeter dediğim anda suratında oluşan ifadeyi görmeliydiniz. Ben bir sırt çantasına sığmayı planlarken o her güne bir kombin düşünmüş her kombine bir şal düşünmüştü bile.

Tesettürlü kadınların kombinleri daha fazla parça içeriyor. Ama eğer bu parçaların her biri anahtar parça niteliğinde olursa tekrar tekrar kolayca tesettür kombinleri oluşturulabiliyor.

Tesettür Tatil Bavulu için Anahtar Parçalar

Tesettür Tatil Bavulu için Anahtar Parçalar

Öncelikle siyah bir pantolon, her rengin kusursuz tamamlayıcısı olan siyah ile her kombininizi şüphesizce birleştirebilirsiniz.

Denim kumaştan tasarlanmış bir gömlek, benim seyahat kombinlerim genellikle spor tesettür giyim odaklı olduğu için seyahat sırt çantamda mutlaka yer alır. Eğer siz de rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız uzun denim gömleklerinizden birini mutlaka çantanıza yerleştirin.

Şifon gömlek, eğer gittiğiniz şehirlerde şık restoranların tadına varmak istiyorsanız akşam yemekleri için çantanıza mutlaka bir uzun şifon gömlek koymalısınız. Ayrıca şifon hafif bir kumaş türü olduğu için çantanızda tüy gibi kalacaktır.

En sevdiğiniz şalınız da eminim ten renginiz ile en çok uyumlu olan şaldır. Bu şalı da güzelce katladıktan sonra çantanıza yerleştirin. İnanın bana her kararsız kaldığınız anda bu şal imdadınıza yetişecektir.

Penye kumaştan tasarlanmış tuniklerin de sizin için anahtar renk olanlarını çantanıza yerleştirin. Ben uzun denim gömlekleri önü açık olarak kullandığım için bu tunikler benim için kurtarıcı parça oluyor. Ama siz gömleklerinizi önü açık kullanmıyor iseniz bile bir sonraki maddede gelen parçayı da çantanıza dahil edeceğiniz için bu uzun tesettür tunikler sizin için de kurtarıcı olacaktır.

İnce yünlü kumaştan tasarlanmış uzun tesettür hırkayı da listeye ekliyorum. Şu anda kış mevsiminde olduğumuz için bu parça da listemize dahil ılık ya da sıcak havalarda bu seçeneği ince kumaştan tasarlanmış uzun bir tesettür hırka ile değiştirebilirsiniz. Ben hırka konusunda gri rengi her renk ile kullanabildiğim için tercih ediyorum. Sizin için kullanışlı olan renk ne ise onu tercih edebilirsiniz.

Anahtar parçalarımız bu şekilde yer alırken hala çantanızda yanınıza almak isteyeceğiniz diğer favori parçalarınıza yer kaldığını düşünüyorum. Bu parçaları kendi aralarında değiş tokuş yaparak stilinizden sapmadan şıklık dolu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Benim sırt çantamdaki bir diğer olmazsa olmazım ise Converse oluyor. Bu rahat ve sevimli ayakkabıları galoş geçirdikten sonra sırt çantama bağcıkları vasıtası ile bağlayıp yola çıkmayı çok seviyorum.

 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here