Tesettür Giyim Kış Parçaları

Tesettür giyim kış parçaları gün geçtikçe çeşitlilik kazanıyor. Etek ceket kombinlerini tunik pantolon tesettür kombinleri takip ederken tek parçada şıklığı tercih edenler elbiselerden vazgeçemezken zorlu kış şartlarında ne giysem sorusu kafalarda soru işaretleri oluştururken soğuk kış günlerinde daha kullanışlı olacağına inandığım tesettür giyim kış parçaları derledim.

Öncelikle bu parçaları belirlerken kış sezonunda günlük olarak giyebileceğiniz kombinleri baz aldığımı belirtmek isterim. Kış günleri, yağmur altında ıslanırken ya da kar üzerinde izler bırakırken biraz zorlu geçtiği için kış günlerinde etek ceket tesettür kombinleri ya da uzun elbiselerden kaçınmak gerektiğine inanıyorum.

Yağmurlu günlerde yürürken, çamurun kıyafetlerinizde iz bırakması durumu sizin de canınızı sıkıyorsa bir ıslak mendil yardımı ile kolayca temizlenebilecek olan ayakkabılarınız yardımı ile birkaç ufak hareket yaparak önleminizi kolayca alabilirsiniz.

Kış günlerinde soğuk burnumuzu dondururken stilimizi ısıtacak ana parçalar tesettür triko tunik modelleri ve uzun kazaklar oluyor. Hemen her markada kolayca bulabileceğiniz tesettür triko tunikler ve uzun kazaklar ile önce gardırobunuzu şımartın sonra da soğuk kış günlerinde de şıklığınızı koruyun.

tesettur-giyim-kis-parcalari

Tesettür triko tunikleri ve uzun kazakları dar paça koton pantolonlar ya da denim pantolonlar ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Bu görünümünüzü botlar ile tamamlayarak spor tarzınız sayesinde günün dinamik ruhuna kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Pantolon ile botun aynı renkte olmasını sağlayarak boyunuzun daha uzun görünmesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Boyunuzu uzun göstermek için aynı renge sahip bot giymek istemiyorsanız pantolonunuz ile tuniğinizi aynı renk kullanabilirsiniz. Ton sür ton yardımı ile de şal renginize karar verdikten sonra görünümünüzü kusursuzca tamamlayabilirsiniz.

Dar paça pantolonlardan hoşlanmayanlar ise tesettür triko tunik ve uzun kazakları çizme paça pantolonlar ile kullanabilirler. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta pantolon paçasıdır. İspanyol paça pantolonlar çizme paça pantolonlara nazaran daha geniştir. Üst olarak seçtiğiniz tesettür triko tunik ve uzun kazaklar görünümünüze bir tık kabalık katabileceğinden ispanyol paça pantolonlar görünümünüzde aşırılığa yol açarken gözlerin yorulmasına sebep olabilir. Çizme paça pantolonlarınızın altında dolgu topuk ya da kalın topuklu çizmeler tercih ederek tempolu şehrin ruhunu kolayca yakalayabilirsiniz.

 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here