Tesettür Beyaz Gömlek Tunik

tesettur-beyaz-tunik

Tesettür beyaz gömlek tunik kombinlerim !

kalp, kalp, kalp…

Kış günlerinden başlayan “wear all black” trendi yaz günlerinde de devam ederken sürüden ayrılıp gelenekçi bir tavır sergileyerek yaz günlerinde açık renklere döndüm. Evet, sadece bir beyaz gömlek dokunuşu bile benim gardırobum için büyük bir adımdı. Genellikle hafif ve açık renkli kumaşlardan üretilmiş yazlık parçalardan kaçmamın sebebi içimi gösterebilme potansiyeli oluyordu. Bu yüzden ben yaz günlerinde sağ şeritten yavaş yavaş gidiyordum ki virajı alıp biraz soluklanmayı düşünürken karşıma çıkan Modelif tesettür beyaz gömleğin içi belli etmeyen, %100 pamuk dokusu ile terletmeyen ve tam tesettür uzunluğu özellikleri ile tanıştıktan sonra heyecanım arttı. -Ve bu kız yavaşça ayağını debriyajdan çekmeye başladı.-

Işığı tamamen yansıtarak bencillik etmeyen beyaz, diğer renk tonlarına gösterdiği cömertliği sunduğu şıklık ile kombinlerden de esirgemiyor. Doğası itibari ile nötr bir renk olan beyaz ile tesettür kombin oluştururken dengeleri sağlamak çok kolay. Cilt alt tonunuz ne olursa olsun şüphesizce tesettür beyaz gömlek tunik ile gündüzden geceye şıklık elde edebilirsiniz. Soğuk ten rengine sahip olanlar pembe ve maviler ile kombinlerini oluştururken sıcak ten rengine sahip olanlar bejler ile kombinleyebilirler.

Tek bir düz parça ile şıklık resminin büyük bir kısmını doldurduğunuz için kalan parçaları özgürce seçebilirsiniz. Desenli pantolonlar, desenli şallar, uzun kolyeler, on parmakta yüzükler ya da çok daha frapan hareketler ile hem kombininizin enerjisini yükseltin hem de duruşunuzun şıklığı ile öz güven dolu adımlar atın.

tesettur-beyaz-gomlek-tunik

Tesettür beyaz gömlek tunik ve denim pantolonlar ile oluşturduğunuz kombinlerinizi koton şallar ve spor ayakkabılar ile tamamlayarak evden sabahın erken saatlerinde çıkmanız gerektiği günlerde şehre dinamik bir adım atabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde başlayan kursunuzu tamamladıktan sonra şehrin tarihi dokusunu hissetmek için bir mekanda kahve yudumlamayı hayal ederseniz bu tesettür kombininiz ile Balat’ın dik yokuşlarını kolayca aşabilir ufak da bir semt turu tamamlayabilirsiniz.

Tempolu iş hayatına sahip olanlar tesettür beyaz gömlek tunik ve kumaş pantolon tesettür kombinleri oluşturarak ofis şıklığı ve rahatlığı için babetler tercih ederken akşam katılması gerektiği davet için arabasının bagajından çıkardığı stilettoları ile kendilerini ve firmalarını kusursuzca temsil edebilirler.

%100 pamuktan tasarlanmış Modelif tesettür beyaz gömlek tunikler sunduğu çok yönlü kullanım özellikleri ile benim gardırobumun favorileri arasına girdi. Aramızda kalsın ama bende bu gömlek tunikten iki tane var. Birinin temizlenmesini beklemeden diğerini giymek için sabırsızlanıyorum.

 

 

 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here