Şıklık Dolu: Sneakerlar

Sneaker mahlası ile dolaplarda yer alan rahatlık vaadi ile şehrin temposunu kolayca yakalamamızı sağlayan konforlu spor ayakkabılar, markaların sunduğu ışıltılı detaylar ile artık şıklık dolu olarak raflarda yerini alıyor. Bilek boy pantolonlardan şifon elbise kombinlerine kadar her tarzdan kadının stilini canlandırıyor. Öte yandan sahip oldukları esnek yapıları sayesinde aşınma süreleri kısa olurken uzun vadede favori parçanız ile çeşitli kombinler oluşturmanızı sağlar.

Işıldayan Adımlar

Ruhu ışıltı seven kadınların imdadına koşan ışıltılı sneaker modelleri bir denim pantolonun bile şıklık düzeyini rahatlıkla yükseltmeye yardımcı oluyor. Örneğin, herkesin spor kombinler ile katılacağını bildiğiniz pazar kahvaltısında ruhunuzun parlayan yıldız olma tutkusunu ışıltılı bir sneaker ile kolayca taçlandırabilirsiniz. Bu durumda ışıltılı ayakkabı göze son değen kombin parçası olacaktır. Bu sayede siz de denim pantolonunuz ile diğer davetlilerin konseptine uyum sağlarken ruhunuzun taleplerine karşılık verirsiniz. Seçeceğiniz dikkat çekici renkler ile de kombininizi daha iddialı hale getirebilirsiniz.

Konforlu Kombinler

Kurumsallık gereği giymeniz gereken şifon elbiseler ya da krep eteklere bir nebze sabır gösterebiliyorken stilettolar ile aranız iyi değilse yahut sadece daha rahat adımların peşindeyseniz ışıltılı detaylara sahip sneakerlar ile kolayca kombininizin şıklık dengesini ayarlayabilir, toplantıdan sonra uçuş uçuş elbiseniz ile bir dost kahvesi de yudumlamaya enerjiniz kalabilir.

Temizleme Kolaylığı

Sneakerların en güzel yanı ise kolayca temizlenebiliyor olmalarıdır. Nemli bir bez ile gün sonunda kolayca tozundan arındırabilirsiniz. Ayrıca bu konfor dolu ayakkabıların tabanı genellikle lastik malzemeden üretildiği için evde kolayca bakımını yapabilirsiniz. Eski bir diş fırçası yardımı ile tabanın yan tarafını temizleyerek uzun süre yeni bir sneaker giyiyormuş hissini yaşayabilirsiniz.

Kısacası şık bir görünümün çok da zahmetsiz olmayacağını vurgulayan sneaker modelleri sunduğu avantajlar ile her yaştan kadının dolabının favori parçası oluyor. Işıldayan adımlar ile başlayan konforlu kombinlerin yolculuğu dikkatlerin üzerinizde toplanmasını sağlarken, gün sonunda bir nemli bez ile ayakkabınızın bakımını kolayca sağlayıp yıllarca bu keyfi sürebilirsiniz. Ayrıca zıtlıkların armonisine inananların da spor ve şık kelimelerini şahane şekilde kombinlemesini sağlıyor.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here