Şahinler Shop

sahinler-shop

Güneşli günlere hasret kalmışken serin geçen yaz akşamlarında hala üşüyerek uyumak beni çok mutlu ediyordu. Aniden değişen iklim koşullarının peşinden sıcak günler bizlere merhaba demiş akşamları artık serinlemek için teknolojik yöntemlere başvurmaya başlamıştım.

Anneciğim İstanbul’a geldiğinde kışlık kıyafetlerimi kaldırmış, yazlık kıyafetlerimi de çıkarmıştı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da gardırobumda beğenmediği parçaları ayırmış, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmıştı bile. Bu süreçte nasıl olduğunu anlamadığımız şekilde yazlık pijamalarım ortadan kaybolmuştu.

Bunaltıcı yaz günlerinde uyumak denildiğinde zihnimde canlanan her zaman pamuk çarşaf, pamuk nevresim ve pamuk kumaştan üretilmiş yaz ruhuna uygun enerjik desenli pijamalar olur.

Anneciğim ile oturmuş konuşurken ben yazlık pijamaların derdine düşmüştüm. Çünkü gerçekten beni mutlu eden pamuk pijamalar her zaman aynı kalitede olmuyordu. Ama önümdeki gerçek benim yeni pijamalar almam gerektiğini söylüyordu. Cep telefonumdan internete girmiş yazlık pijama araştırıyordum. Ürün detay sayfalarında yer alan açıklamalar beni tatmin etmiyordu. Kafamı kaldırıp anneciğime bana bir pijama markası söyler misin dercesine bakmış olmalıyım ki, anneciğim bana Şahinler markasını hatırlattı.

Şahinler markası ile küçük yaşta tanışmıştım. Babacığım çok alışveriş yapmayı sevmezdi ve bu süreci hep anneciğim ve ben üstlenirdik. Söz konusu her parça için babacığımın sabit bir markası vardı ve biz o markanın mağazasından özenle alışveriş yapar dönerdik. Biraz mahremiyete gireceğim için babacığımdan özür dilerim ama atlet alışverişi için marka her zaman Şahinler idi. Pamuk dokusu Mersin sıcaklarında sanırım babacığımın en yakın dostu oluyordu. Ayrıca hiç unutmam bu atletler uzun bir süre sonra toz bezi, yer bezi olarak da karşımıza çıkıyordu. Kaliteli dokusu ile eskimeyen Şahinler ürünleri hayatımızın her anında bizlerleydi.

Anneciğimden gelen küçük sinyalin ardından www.sahinlershop.com’u adres çubuğuna yerleştirdikten sonra ürünleri keşfetmeye başladım. Kumaş kalitesi konusunda şüphem olmadığı için modelleri özenle inceledim. Sitede geçirdiğim süre boyunca hissettiğim pişmanlık duygusunu anlatmak istiyorum. Tesettürlü kadınların kombinlerinin içerisine giydikleri düz renkli tunikleri en çok kullanan tesettürlü kadınlardan biri de benim. Bu tesettür tunikleri bir gün giyip ertesi gün hemen yıkadığım için çok çabuk bozuluyorlar ve kumaşları karışım olduğu için genellikte vücudumun nefes almasını önlüyordu. Ama Şahinler bu tesettür tuniklerden bile satıyordu. Ayrıca tasarladıkları pijama takımları ve sabahlıklar aniden çalan kapıları bekletmeden açma imkanı sunacak şekilde düzeyliydi ve bu benim zihnimde yazlık tesettür pijama fikrini canlandırdı. Muhafazakar giyim standartlarına da uyan bu pijamalar arasından seçim yapmak çok zordu. Bir de benim ruhuma uyan Mel Bee serisi var ki tüm genç kızların gönlünü kazanacak ürünleri bu çatı altında toplamışlar.

sahinler-shop

Beğendiğim ürünleri sepete ekledikten sonra hızlıca sepetime gidip alışverişimi kolayca tamamladıktan sonra heyecanla kargomun geleceği anı beklemeye başladım. Bu heyecan çok uzun sürmedi çünkü ertesi gün kargom elime ulaşmıştı. Ayrıca Şahinler ürünlerimi bir kargo poşetine tıkıştırıp göndermemiş özenle hazırladığı kutusunun içerisinde göndermişti. İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerde en çok dikkat ettiğim noktadır paketlenme şekli ve Şahinler bu noktada da beni mutlu etmeyi başardı.

Özenle açtığım paketlerin içindeki ürünlerin dokusunu bir an önce hissetmek istiyordum. Anneciğim ve ben yanılmamıştık, bu pamuk pijamalar yaz günlerinde bana derin uyku vaat ediyordu. En kısa sürede bunları eskitip yeni pijamalar almak için sabırsızlanıyorum ama bu eskime sürecinin çok kısa olmayacağı aşikar.

 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here