MICHAEL KORS CHARL SCHWARTZEL İşbirliği

Dünyaca ünlü olan ödüllü, lüks aksesuarlar ve hazır giyim markası Michael Kors, dünyaca ünlü Güney Afrika’lı profesyonel golfçü Charl Schwartzel ile 2 Nisan günü Londra’da işbirliğine imza attı.

Bu yeni işbirliği kapsamında Schwartzel, Michael Kors Mens koleksiyonundan giyinen markanın ilk golf oynayan temsilcisi olma özelliğini taşıyor. İşbirliği, Charl Schwartzel’in dünya turunu ve PGA, European ve Sunshine tur davetlerini de kapsıyor.

Michael Kors Holding Limited’in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su John D. Idol, “Charl’ın, Michael Kors’a yakışan mükemmel bir marka elçisi olmasının sebeplerini golfte başarının zirvesine ulaşmış olmasına ve istisnai kariyerine bakarak anlayabilirsiniz.” diyor ve “Charl sadece turun en başarılı oyuncusu değil, aynı zamanda da sporun gelenekselliğini ve zamansızlığını aynı anda temsil edebiliyor. Bu nedenle markamızı da bu değerlere birlikte temsil edebildiği için gurur duyuyoruz.” şeklinde ifade ediyor.

Schwartz ise “Michael Kors ile birlikte çalıştığım ve dünyaca ünlü bu lüks markanın temsilcisi olduğum için onur duyuyorum.” diyor ve “Michael Kors Mens sportswear koleksiyonu kalıp, uygunluk ve kullanım açısından doğru bileşenleri sunuyor. Spor giyim koleksiyonunu geliştirmek isteyen bir marka ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım.” şeklinde ifade ediyor.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here