L’occitane Shea Özverisi

Hikâyesi, 1976’da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan’ın yaratmasıyla başlayan L’OCCITANE, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor… Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri… Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve hayvansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve ham madde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor… Kısacası tam da tüm taleplerimize arz oluşturan bir marka. Ayrıca yeni nesil tasarımları ile de mutluluk atmosferi oluşturan hediyeler oluşturuyor.

Romantik, cesur renklerle aşkı kutlayan tasarımlar !

Provence’ın parlak sarı güneşi, mor rengin kapladığı lavanta tarlaları, kalpleri ısıtan gülün pembe tonları Rifle Paper Co. ile tasarlanan yeni Shea koleksiyonuna yansıdı. Neşeli tonlamalar, cesur şekiller ve narin çizgiler, bu en sevilen koleksiyonu romantik bir çekim merkezi haline getirdi.

İlk defa 2017 yılında bir araya gelen bu iki markanın iş birliği ile Shea Butter koleksiyonu; Shea yaprakları, Shea fındığı ve Shea çiçekleri ve illüstrasyon motiflerle hayat buldu.

loccitane

İlk görüşte aşk…
Sevgililer Günü’nü içerik ve renklerle kutlayan bu yılki koleksiyonun ana temasında doğallıkla beraber , “aşk” da hakim. İki Shea Butter el kremi, ( klasik ve Rose ) Ultra Rich Body Cream ve Shea Milk Soap en tatlı renklerle giydirildiler ve “Mon Amour” ( Aşkım) kelimeleriyle de adeta “aşk”ı kutluyorlar. Vintage duyulara sahip ve benzersiz görünümlü bu koleksiyon, tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor, gülümsetiyor…

Aşık olacağınız ürünler
L’Occitane ve Rifle Paper Co. ikilisinin aşkı anlatan, sınırlı sayıda üretilmiş bu koleksiyonu, çikolatalardan ve çiçeklerden farklı şeyler, farklı ilhamlar sevenler için tam da aradığınız hediye alternatifi…Bu seri romantizmin yanı sıra cildinizi şımartarak, kalplerinizi ısıtacak. Güllü el kremi ise inkar edemeyeceğiniz kadar feminen…

Shea özverisi…

Yıllar içinde enfes dokusu, olağanüstü kokusu ile yumuşacık ve narin ciltler tasarlayan Shea Butter serisi, sadık bir hayran kitlesi kazandı…

Shea Butter Hand Cream& Rifle Co.
Yüzde 20 oranında organik Shea Butter bulunduran bu el kremi,bal, badem ve hindistan cevizi yağları ile zenginleştirilerek cildi besliyor. Zengin ve kremsi yapısı ile ellerinizi koruyor, besliyor ve nemlendiriyor.

Shea Butter Hand Cream& Rifle Co. Limited Ed. 150 ml
Fiyat: 146 TL
shea_loccitane

SheaRose Hand Cream & Rifle Co.
Yüzde 20 oranında organik Shea Butter bulunduran bu el kremi,bal, badem ve hindistan cevizi yağları ile zenginleştirilerek besleyiciliği artan bu el kremi otantik gül kokusu ve kadifemsi dokusuyla ile pembe renginin en güzeli ve kesinlikle romantik.

Shea Rose Hand Cream & Rifle Co. Limited Ed. 30 ml
Fiyat: 55 TL

Shea Butter Ultra Rich Body Cream & Rifle Co.
Kuru ve çok kuru ciltleri nemlendirmesi ile ünlü en çok satan ürün Shea Ultra Rich Body Cream, içeriğindeki yüzde 25 Shea yağı ile cildinizi nemlendiriyor ve rahatlatıyor.

Shea Butter Ultra Rich Body Cream & Rifle Co. Limited Ed. 100ml
Fiyat: 159 TL

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here