Helal Sertifikalı Çiğnenebilir Gıda Takviyeleri

multimar

Propolis ile tanışma hikayemi anlatmıştım. Propolis benim hayatımın bir parçası olduktan sonra yeğenim de propolisi denemek için heveslenmişti ama benim kullandığım şeker formundaki propolisler onun damak zevkine uymadığı için bir daha ağzına sürmemişti.

Çocuklar için bir propolis şekeri var mı acaba diye araştırırken karşıma çıkan çocuklar için geliştirilmiş Multimar helal sertifikalı çiğnenebilir gıda takviyeleri ile tanıştım. Türkiye’de bir ilke imza atan Havan İlaç ve Kimya, Multimar jel formundaki ürünleri ile artık çocuklar çok mutlu. Multimar ürünleri, çocukların damak zevklerine ve çocuk ruhlarını kaybettirmeyen bir yapıya sahip olması ile benim ve yeğenlerimin gönlünü kazanmayı başardı. multimar

Özellikle, jel formunda üretilen ve kokusunun giderilip, çocukların seveceği aromalardan eklenen Multimar çiğnenebilir balık yağı sayesinde sabahları yeğenim, geçmişteki balık yağı şurupları ile verdikleri mücadeleye veda ettiler. Artık kendi gıda takviyelerini kendi istekleri ile eğlenceli bir şekilde tüketiyorlar. Multimar bünyesinde propolis ve balık yağının dışında, C vitamini kaynağı kuşburnu, antioksidan ve antiviral özellikli kara mürver ve bağışıklığı güçlendirici beta glukan içerikli çiğnenebilir gıda takviyeleri de bulunuyor.

 

İtiraf etmeliyim, kara mürver benim favorim! Yeğenlerime aldığım propolisler ile birlikte mor kutusunun albenisi kapılıp aldığım kara mürver yazı aralarındaki keyifli atıştırmalıklarımdan sadece bir tanesi.

multimar

Burada dikkat çekmek istediğim bir diğer nokta ise, jel formundaki atıştırmalıkların jelatin ham maddesini kullanmadan önce her zaman araştırmışımdır. Sığır jelatini kullanılmış olması benim için her zaman en önemli detaydır. Konu ile ilgili ufak bir araştırma yaptıktan sonra aşağıdaki bilgilere eriştim.

Helal Sertifikalı ve Yerli Üretim İlk Ürün

Havan İlaç ve Kimya Yönetim Kurulu Başkanı M. Tamer Gelen, Multimar için “Çocukların severek tüketecekleri ve ailelerin gönül rahatlığıyla alabilecekleri bir gıda takviyesi üretmek amacıyla ar-ge ekibimiz uzun bir süre çalıştı. Sonuç olarak ortaya Türkiye’de hiçbir firmanın yapamadığı bir ürün çıktı. Özellikle, balık yağının severek tüketilebilir bir hale getirilmesi için çalıştık ve hem sıvı formunda, hem de çiğnenebilir formunda, balık yağının kokusunu portakal ve çilek aroması ile zenginleştirdik. Bu sayede çocuklar balık yağını severek tüketebiliyorlar. Aynı zamanda, helal sertifikalı, yenilebilir sığır jelatini kullanarak ürettiğimiz çiğnenebilir formda gıda takviyelerimiz ile de başarıyı yakaladık. Türkiye’de üretiyor olmamız ise ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacak ve güven noktasında ailelere rahatlık sağlayacaktır” demesinin yanı sıra ürünlerini beğenmem ile benim de rahatlıkla güvenimi kazandı.

Multimar gıda takviyelerini hem çocuklarınız için hem de kendiniz için eczanelerden temin edebilirsiniz.

 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here