Farfetch – IFDC İş Birliği: Pret-A-Cover

pretacover

2008 yılında Portekizli girişimci José Neves tarafından kurulan Farfetch, dünyanın en büyük lüks çevrimiçi alışveriş platformudur. Tokyo’dan Toronto’ya, Milano’dan Miami’ye kadar dünyanın en iyi butik ve markaları ile ortaklığı bulunmaktadır. Bu eşsiz çalışma modeli sayesinde lüks alışveriş keyifli hale geliyor. Geniş ürün yelpazesi ile her stil sahibi bireyin talebine arz oluşturmaktadır. 9 dil seçeneğine sahip Farfetch, global lüks moda algısının sınırlarını belirliyor. Farfetch, şu anda 1 milyar doların üzerinde bir değer taşımaktadır.

Türkiye ile karşılaştırma yaptığımızda şu anki www.beymen.com ile benzerlik göstermektedir. Her iki web sitesi de barındırdığı geniş marka yelpazesi ile çevrimiçi alışveriş keyfini şıklık ile taçlandırıyor.

Farfetch, IFDC ile iş birliği yaparak Pret-A-Cover çatısında tesettür giyim sektörüne yeni bir ruh kazandırıyor.  Pret-A-Cover  alışverişte devrim oluşturacak akılda kalıcı bir konsepttir. Bu yenilikçi fikir, önemli miktarda harcama gücüne sahip olan tüketicilere, her zaman istedikleri, alışverişte başarısı küresel olan tesettür giyim ürünleri sunuyor.

 

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here