Ekoseli Benetton

Önümüzdeki sezonun trendi ekose oluyor demiştim. Bu trendden geri kalmayı kendine yediremeyen Benetton, ekose etekler, montlar, pantolonlar ve ceketler ile stilimizi bir üst seviyeye çıkarmayı vaat ediyor.

Bir ekose detay ile basamakları hızlıca çıkmak mümkün mü diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ekose hem kullanışlı hem olgun hem de zarif dokusuyla güncelliği elinden bırakmazken bağımsız ve alışagelmişin dışında oluşu ile dikkatleri üzerine topluyor.

United Colors of Benetton’un yeniden yorumladığı ekoseler ile geçmişten alıntı yapan modern bir görünüm elde etmek çok kolay!

Kurt Cobain’e dönersek, İskoçya’nın ekosesini grunge stilin olmazsa olmazı yapmıştı. Benetton da bu akımdan yola çıkarak kareli deseni esnek kumaşlı pantolonlarla birleştiriyor ve postal botlarla ve deri ceketlerle giyilmek üzere üç farklı renkte karşımıza çıkartıyor. Özgüven dolu adımlara hazır olun!

Kovboy stilinin de esas parçalarından biri olan kasabalı ekose; viskoz gömleklerde, küçük kareli ceketlerde ve farklı kesimlerdeki yapay kürkle detaylandırılmış kabanlarda hayat buluyor. Uzun ekose paltolar hem zamansız bir görünüm sağlayacak hem de yünlü içerikleriyle sımsıcak kış günlerinin habercisi oluyor.

Zamansız ekose deseni klasik kapüşonlu duffle kabanlarda yapay deri ile detaylandırılıyor. United Colors of Benetton, böylesine klasik bir parçanın taşlanmış kotlarla tamamlandığında beklenmedik bir görünüm yaratacağını kanıtlıyor!

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here