Düğün Adımları

Sevginizi ilan ettiğiniz en özel gününüzde hem şık hem rahat olmak istemez misiniz?

Saç, makyaj… Tamam, sabitleştirildi. En özel anınız boyunca şıklığınızı taçlandırmaya devam edecek. Peki ayaklar ne alemde? Onca koşturmanın ardından zaten yorulan bedeniniz sevginizi ilan ettiğiniz esnada da dinamik görünmeli. 

Gelinler! Düğününüz için yatmadan önce hayalini kurduğunuz atmosfer bir kır etrafında dolanıyorsa düğün gününüz için hem gösterişli hem rahat olmanın en kolay yolu olan babet modellerini tercih edebilirsiniz. Ya da benim gibi spor ayakkabılarım olmadan asla diyenlerdenseniz sezonun en hit trendlerinden beyaz bir spor ayakkabıyla yılın en cool gelini seçilmeye ne dersiniz?

Yok, ben topuklu ayakkabılarım ile de mutluluğuma rahatça koşarım derseniz, tercihinizi şıklığın en güzel temsilcileri topuklu ayakkabıdan yana kullanabilirsiniz. Kullanışlı ve rahat aynı zamanda yüksek topuklu, romantik, beyaz, krem ve metalik renkli ayakkabıları siz gelin adayları için biçilmiş kaftan adeta !

Damat adaylarını es geçmek olmaz. Günün diğer mutlu insanı için ise özel tasarlanmış, damatlıkları muhteşem şekilde tamamlayan klasik dizaynlar ve birbirinden şık deri üzeri özgün desen uygulamalı modeller tercih edilerek düğün gününüzde tarzınızı ortaya koyacaksınız. Damatlar için düğün günü için olan bir diğer seçim ise rugan şıklığı oluyor. Rugan parlaklığı ile damatlar fark edilen bir şıklık yaratabilirler.

Hayatınızın en özel gününde tüm heyecanınızı ve sevincinizi taşıyacak olan ayaklarınız bu kadar ince düşünülmeyi, birbirinden şık ve rahat ayakkabıları giymeyi hak ediyor.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here