Dolce Gabbana Gözlük

dolce_gabbana_kadın_gözlük

Sonbahar-Kış kadın gözlük koleksiyonu, Dolce Gabbana tasarımlarını süsleyen mücevherleri yansıtan, değerli taşları anımsatan modelleriyle soğuk kış günlerine naif bir dokunuşta bulunuyor. Bununla birlikte klasik Dolce Gabbana çizgisini temsil eden büyük hacimli kedi gözü modelleri ile uzun soluklu bir tarz serüveni oluşmayı kolaylaştırıyor.

DG2216

Dolce Gabbana koleksiyonlarındaki değerli taşlardan ilham alan bu model, çok köşeli kesimiyle dikkat çekiyor.. İnce metal çerçeveyi lenslerin renkleriyle uyumlu sap uçları tamamlıyor. Şeffaf siyahın yanı sıra mavi, yeşil ve kırmızı seçenekleriyle sunuluyor. Kapalı mekanlarda da tarzınızı güçlendirmeye en iyi aday!

dolce_gabbana_kadın_gözlük

DG4346

Kedi gözü biçiminde tasarlanan güneş gözlüğü klasik siyah ve Havana renklerinin yanı sıra ön kısım ve saplarda renkli şakayıklar sergileyen çiçek baskılı seçeneği ve pırıl pırıl gümüş rengi üzerine yeni siyah Leopar motifi seçeneğiyle de sunuluyor. Metal köprü ve degrade lensler modele incelikli ve zarif bir dokunuş katarken, çerçeve Dolce&Gabbana logosuyla kişiselleştiriliyor.

dolce_gabbana_kadın_gözlük

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here