Davet Şıklığı: Tesettür Abiye

tesettür-abiye

Renklerin işlemelerle muhteşem uyumunu zarafet dolu ve bir o kadar da ustaca bir dokunuşla anlatan yeni sezon tesettür abiye modelleri, mezuniyetten, düğüne, özel kutlamalardan şıklık dolu buluşmalara kadar dantelli uzun tesettür elbiseler, işlemeli veya sade tesettür abiye seçenekleri, düz kesim ya da balık modelleri gibi trend seçenekler sunuyor. Modaselvim tesettür abiye alanında iddiasını bu sezon sahip olduğu geniş tesettür abiye seçenekleri ile koruyor.

Isınan havalar düğün sezonun açılış habercisi oluyor. En yakın arkadaşımızın düğününü en sevdiğimiz kuzenimizin nişanı takip ederken ışıltılı, şıklık dolu parçalar ile geçirilen vakitler artıyor, saatlerce en uygun tesettür abiye modeli araştırılıyor. Davetiyedeki tarih gelip çattığında ise dikkatler gecenin en şık abiye elbisesi üzerinde toplanıyor.

Eğlence dolu ve sınav notları ile geçen dört yılın ardından nihayet nefes alacaklarını düşünen öğrencilerin özenle hazırlandıkları kep törenlerini mezuniyet baloları takip ederken spor ayakkabılar yerlerini topuklu ayakkabılara bırakıyor. İş hayatına yükselişin habercisi olan bu topuklu ayakkabılar genç kızların tesettür abiye tercihlerini kusursuzca tamamlıyor.

Hayatlarımızdaki bu tatlı telaşlar devam ederken akıllarımıza ilk gelen tesettür abiye elbise modelleri oluyor. Genişleyen tasarım çizgileri ile tesettürlü kadınlar için tesettür abiye seçenekler artıyor. Yeni sezonda her kadının hayalindeki tesettür abiye modelini bulması için her detay düşünülmüş.

Vücudu en iyi formda göstermek için tasarlanan kalıplara; danteller, inciler, dore ve lame işlemeler eşlik ediyor. Kat kat, iç içe geçen dantellerle sofistike bir maksimalizm sunan tesettür abiye modellerinin yanı sıra, her dönemin ihtişamlı klasiği sayılacak modeller gecenin yıldızı olmayı niyet etmiş kadınlara unutulmaz bir deneyim sunmaya aday. Zarafet ve çekiciliği birleştiren parçalar, bu yıl kendinden emin ve güçlü siluetler vaat ediyor, ışıltılı detaylar cesur görünümler yaratıyor.

Sıcak tonlu şifonlar ve soğuk platin detaylar birleştirilerek özgün bir kontrast yakalanan tesettür abiye modellerinde sezonun önde gelen trendleri arasında; balık etek ve şifon kuyruk detaylarının sofistike bir tasarım bakışıyla birleştirilmesi dikkat çekiyor.

Yeni sezonda pastel ve koyu renklerin hakimiyeti de göze çarpıyor. Soft renkli şifon şallar ile kombinlenen bu tesettür abiye modelleri ile kırmızı halı şıklığını ruhunuza uygun şekilde yakalamak çok kolay oluyor.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here