Beş Fincan Aşk

Bir Fincan Aşk serüveni gibi başlayan kahve tutkum yoğunlaşan hayat tempom ile daha da artıyor. Her bir fincanda hissettiğim mutluluk ve rahatlamış olma duygusu her geçen gün hayatımı daha da kolaylaştırırken lezzetsiz kahveye karşı da bir tahammülsüzlük oluşturdu.

İstanbul’da müdavimi olduğum mekanlarda içtiğim kahvelerin tatlarının beni mutlu etmesini ofisteki ablamızın elinin lezzeti ile yaptığı muhteşem kahveler takip ediyor. Ama hayat sadece sosyal hayat ve ofisten ibaret değil. Kendim ile evimde sosyalleşmeyi ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz. Nedense yıllardır ne lezzetli pilav yapabilirim ne de ekşi tadı olmayan Türk Kahvesi…

Yine canım teknoloji benim gibi kahve tutturamayanların imdadına yetişmiş. Son zamanlarda tanıştığım ve defalarca test ettiğim Karaca Hatır Kahve Makinesi ile artık ben de lezzetli kahveler yapabiliyorum.

Kendimi Bir Fincan Aşk serüveninin Kolombiya sahnelerinde gibi hissettiğim kahvenin her yudumunda şehrin atmosferinden sıyrıldığım anları hazırlamak sadece üç dakika sürüyor. Ve bu keyfi aynı anda dört kişi ile daha kolayca paylaşabiliyorum.

Hayata geçirdiği yenilikçi, pratik ve kullanışlı ürünleriyle beğeni toplayan Karaca; sunduğu Karaca Hatır Kahve Makinesi ile beni sürekli evde vakit geçirmeye itiyor. Ayrıca sarı renkli kahve makinemin mutfağıma kattığı hava da ayrı. Ben renk seçimi yaparken çok zorlandım. Sunduğu çoklu renk seçenekleri ile her atmosferin enerjisini arttırmak mümkün!

Sıvıyı yükseltme-alçaltma tekniği ile taşırmadan otomatik olarak kahve pişirme özelliği ile sanırım benim cezve tecrübelerimden ayrışıyor ve lezzetini arttırıyor. Ayrıca benim gibi ani kararlar alanları da düşünülerek tasarlanan Hatır, acil kapatma sistemi ve otomatik kapanma özelliğiyle güvenlik konusunda tam not alıyor ve benim gözüm arkada kalmıyor.

Bir kahveye beklerim!

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here