Adasea Blogger Akademi

Oh’ la la la… Uzun zamandır bu kadar heyecanlı yazı yazmamıştım. O yüzden bugün ne imla umrumda ne de giriş gelişme… Bugün umrumda olan tek şey; sonuç !

Bir süredir buralarda yoktum. Yoğundum, koşturuyordum… Ayağıma taşlar takıldı, zıpladım. Hayallerimden birine daha ulaştım.

veee Rengin Şahin !

Adasea – Blogger Akademi iş birliğini gururla sunar.

Alanında ilk olan ve daha önce 3 kere düzenlenen (2. dönemde ben de bir Blogger Akademi öğrencisiydim, 3. dönemde örnek gösterilen blog, 4. dönemde organizatör olmak paha biçilemez) Blogger Akademi kapsamlı ve iyi bir müfredata sahip. Adasea markası olarak bu müfredatın 40 kadına daha ulaşmasını hedefliyoruz. Katılımların ücretsiz olduğu Blogger Akademi’de, katılımcılara bloglarını açmaları için ücretsiz domain,webhosting ve SSL sertifikası sağlıyoruz. Ayrıca katılımcıların motivasyonunu artırmak amacıyla kendilerini eğitim süresince birçok sürpriz de hazırladık. Kadınlara özel olan Blogger Akademi ile internet dünyasına merak duyan ancak nereden başlayacağını bilemeyen, blogger olmak isteyen ama bu konuda bilgi eksikliği olan tüm şanslı kadınlar Adasea ile sunduğumuz bu ücretsiz fırsat ile geleceğin en başarılı Moda Blogger’ları arasına girecek.

Şimdi gelelim ben kalp Adasea durumunu açıklamaya. Ben Adasea firmasında bir gökkuşağı yakalı olarak çalışıyorum. Gökkuşağı yakalı nasıl olunur? Akademi sürecinde bunun da eğitimi var. (Sağlam spoiler verdim, heyecanlıyım hocam.)

Uzman konuklar ve ünlü bloggerlarla tanışma fırsatının da olduğu eğitimlerin sonunda, blogger olmayı hedefleyerek marka elçisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen blogger adaylarının sertifikaları verilerek 1 sene boyunca online destek almaları sağlanarak yolumuzda birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Blogger Akademi beş hafta boyunca cumartesi günleri 09:00-15:00 saatleri arasında Üsküdar Üniversitesi Çarşı Kampüsü’nde gerçekleşecek. Eğitimi tamamlayan ve sertifika alan katılımcılar hem kendi hazırlayacakları bloglarını açma şansına sahip olacak hem de eğitim sonrasında ayda bir düzenlenen workshoplara katılarak kişisel gelişimlerini sürdürebilecekler.

Başvuru için click !

Projenin koordinatörlüğü Digibus Ajansı tarafından yapılmaktadır.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here